MDF-plaadist Aknalauad

Kõik meie aknalauad on valmistatud MDF-plaadist ja on kaetud kvaliteetse firma Akzo Nobel Träff Träksurf krundi ja Träff 35 pinnavärviga. Aknalaudade nurgad on võimalik valmistada ümarad või kandilised, esimene kant on aga alati ümar. Kliendil on võimalik valida erinevate värvide ja paksuste vahel. Nina liimitakse ja pressitakse spetsiaalselt välja töödeldud tehnoloogia järgi.

Viimistlusvõimalused:

Kliendi valitud puit

Kliendi valitud värv

Aknapiidad

Puit on hea looduslik materjal, mis muudab muidu krohvi või pahtli all oleva üksluise ruumi “soojaks” ja hubaseks. Kõik meie aknapiidad on valmistatud kolmelamellilisest männi oksavabast liimpuidust ja on kaetud kvaliteetse firma Akzo Nobel Träff Träksurf krundi ja Träff 35 pinnavärviga, kuid kliendi soovil valmistame neid ka mistahes väärispuidust.

Viimistlusvõimalused:

Kliendi valitud puit

Kliendi valitud värv

Uksepiidad

Puit on hea looduslik materjal, mis muudab muidu krohvi või pahtli all oleva üksluise ruumi “soojaks” ja hubaseks. Kõik meie uksepiidad on valmistatud kolmelamellilisest männi oksavabast liimpuidust ja on kaetud kvaliteetse firma Akzo Nobel Träff Träksurf krundi ja Träff 35 pinnavärviga, kuid kliendi soovil valmistame neid ka mistahes väärispuidust.

Viimistlusvõimalused:

Kliendi valitud puit

Kliendi valitud värv

Aknalaudade mudelid

TAVALINE AKNALAUD

SOONEGA AKNALAUD

NINAGA AKNALAUD