Meist lähemalt. 

Estonian Window OÜ on 100% Eesti erakapitalil toimiv firma, mis asutati aastal 2008. Tegevust alustati MDF aknalaudade, sissepoole avanevate (nn saksa-tüüpi) akende ja väljapoole avanevate (nn taani-tüüpi) akende tootmisega. Kogu tegevusaja jooksul investeeritakse igal aastal tootmisesse, et tõsta toodete kvaliteeti ja suurendada tootmismahtu. Kindlasti on firma arengule kasuks tulnud stabiilne ja heade kogemustega põhikaader ning tahe tooteid paremaks muuta.

 

Miks eelistada Estonian Window tooteid?

Võrreldes konkurentidega võib pidada meie eeliseks eelkõige paindlikkust, mis võimaldab pakkuda head hinda ja lühikesi tarneaegu. Kõik valmistatavad aknad on liimpuidust ning üheraamilised. Aknad on vastupidavad, ökoloogilised, suurepärase välimusega, heli- ja soojapidavad. Aknad valmistatakse kuivast kolmelamellilisest männi oksavabast liimpuidust. See tagab puidu vastupidavuse, mõõtmete täpsuse ja deformeerumiskindluse.

Kõikide toodete pikaealisuse tagamiseks toimub 3-etapiline töötlus: Remmersi või Tempesti vesiimmutusega, immutuskrundiga ja seejärel kaks kihti kliendi poolt valitud keskkonnasäästlikku vesialuselist pinnalasuuri, värvi või lakki. Parem heli- ja soojapidavus saavutatakse õige klaaspaketi valikuga – standardina on kasutusel 2-kihiline selektiivklaasiga klaaspakett: 2K4+4Sel-16 argoon (4 mm kirgas klaas, 4 mm selektiivklaas ja 16 mm argoontäitega vaheliist, soojajuhitavus: U=1,1 ja heliisolatsiooniindeks on Rw=31dB).

Aknaid saab klaasida erinevate klaasitüüpidega kahekordsete ja kolmekordsete klaaspakettidega, mille paksus on 24 mm- 36 mm. Klaaspaketid tihendame silikooniga, klaasimine toimub seestpoolt puidust liistudega.

Anname oma toodetele 2-aastase üldgarantii.

Rekvisiidid.

Estonian Window OÜ

Reg. nr: 11540583

KMKR: EE101267917

Tartu maakond, Kambja vald, Reola küla, Unipiha tee 7, 61707